Додому після чотирьох років неволі повернулися троє захисників з Кіровоградської області. Ці воїни увійшли до складу 160 українських бранців, визволених під час чергового обміну 26 червня.
Герої з Кіровоградщини
Костянтин Пічкур зі званням сержанта 36-ї окремої бригади морської піхоти 1992 року народження тепер удома. Про це повідомили представники Новопразької громади.

Морпіх опинився в руках ворога навесні 2022 року під час оборони міста Маріуполь.
Також серед звільнених Микола Малецький із села Брусівка, що в Устинівській громаді. Інформацію про це оприлюднили на сторінці Брусівка Устинівщини.

У ворожих катівнях боєць провів понад чотири роки.
Окрім них, додому повернувся уродженець Олександрії Станіслав Каліначенко, якому зараз 27 років. Його визволення підтвердили у «Суспільному Кропивницький».

Морський піхотинець потрапив у полон 12 квітня 2022 року під час бойових дій у Маріуполі.
Деталі 76-го обміну
Координаційний штаб повідомив, що 160 повернутих воїнів представляли різні підрозділи:
- Сухопутні та Повітряні сили
- Сили підтримки та ДШВ
- Тероборона та Медичні сили
- ВМС та Нацгвардія
- Держспецтрансслужба та прикордонники
Захисники тримали оборону на багатьох напрямках, включно з Донецьким, Луганським, Харківським, Чернігівським, Запорізьким, Сумським та Київським. Вік бійців коливається від 26 до 66 років.
Найбільшу групу, а саме 115 осіб, становлять саме оборонці Маріуполя.







